购买 SIT8209AC-21-33E-166.666600Y | SIT8209AC-21-33E-166.666600Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-21-33E-166.666600Y
SIT8209AC-21-33E-166.666600Y
SIT8209AC-21-33E-166.666600Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 3.3V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-21-33E-166.666600Y Packaging
Insepction
SIT8209AC-21-33E-166.666600Y FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-21-33E-166.666600Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-21-33E-166.666600Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-21-33E-166.666600Y?
GMK212BBJ475MG-T GMK212BBJ475MG-T Taiyo Yuden, CAP MLCC 0805 35V X7R, -, * 查看
M39014/02-1350V M39014/02-1350V KEMET, CAP CER 0.1UF 50V BX RADIAL, Radial, * 查看
RNC50H2003FSRSL RNC50H2003FSRSL Vishay Dale, RES 200K OHM 1/10W 1% AXIAL, Axial, * 查看
CMF60400K00BHEB CMF60400K00BHEB Vishay Dale, RES 400K OHM 1W 0.1% AXIAL, Axial, * 查看
RR1220P-6193-D-M RR1220P-6193-D-M Susumu, RES SMD 619K OHM 0.5% 1/10W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
ESQT-126-02-F-D-595 ESQT-126-02-F-D-595 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
160X01899A 160X01899A Conec, DB-25 COVER PLATE, -, * 查看
TVS06RS-25-43HD TVS06RS-25-43HD Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG MALE 43POS GOLD CRIMP, -, * 查看
T 3300 002 T 3300 002 Amphenol Sine Systems Corp, CONN PLUG 4POS INLINE PIN, -, * 查看
TVS07RK-23-55S-LC TVS07RK-23-55S-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 55POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-21-33E-166.666600Y
D# SIT8209AC-21-33E-166.666600Y
SiTime Corporation
Clock Oscillator 166.6666MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-21-33E-166.666600Y)
SIT8209AC-21-33E-166.666600Y
D# 1473-SIT8209AC-21-33E-166.666600Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 166.6666MHZ LVCMOS