购买 SIT8209AC-21-33E-133.333300T | SIT8209AC-21-33E-133.333300T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-21-33E-133.333300T
SIT8209AC-21-33E-133.333300T
SIT8209AC-21-33E-133.333300T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 3.3V, 1
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-21-33E-133.333300T Packaging
Insepction
SIT8209AC-21-33E-133.333300T FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-21-33E-133.333300T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-21-33E-133.333300T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-21-33E-133.333300T?
SIT8208AI-82-25S-19.440000X SIT8208AI-82-25S-19.440000X SiTime, -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.5V, 1, -, * 查看
ALS80H752NS500 ALS80H752NS500 KEMET, CAP ALUM 7500UF 20% 500V SCREW, Radial, Can - Screw Terminals, * 查看
M2012ES2G40 M2012ES2G40 NKK Switches, SWITCH TOGGLE SPDT 0.4VA 28V, -, * 查看
RLR05C6041FSRSL RLR05C6041FSRSL Vishay Dale, RES 6.04K OHM 1% 1/8W AXIAL, Axial, * 查看
RN65D51R1FRSL RN65D51R1FRSL Vishay Dale, RES 51.1 OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
Y11724K87000T0R Y11724K87000T0R Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES SMD 4.87K OHM 1/10W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
RLF7045T-6R8N2R3-D RLF7045T-6R8N2R3-D TDK Corporation, FIXED IND 6.8UH 2.3A 43.2 MOHM, Nonstandard, * 查看
KS1502510000G KS1502510000G Amphenol Anytek, TERM BLOCK HDR 15POS 7.62MM, -, * 查看
EM1501500000G EM1501500000G Amphenol Anytek, TERM BLOCK PLUG 15POS 7.62MM, -, * 查看
GSM24DSEN-S243 GSM24DSEN-S243 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.156, -, * 查看
EBM40DRSD-S288 EBM40DRSD-S288 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 80POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-21-33E-133.333300T
D# SIT8209AC-21-33E-133.333300T
SiTime Corporation
Clock Oscillator 133.3333MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-21-33E-133.333300T)
SIT8209AC-21-33E-133.333300T
D# 1473-SIT8209AC-21-33E-133.333300T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 133.3333MHZ LVCMOS