购买 SIT8209AC-21-28E-166.666666T | SIT8209AC-21-28E-166.666666T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-21-28E-166.666666T
SIT8209AC-21-28E-166.666666T
SIT8209AC-21-28E-166.666666T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 2.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-21-28E-166.666666T Packaging
Insepction
SIT8209AC-21-28E-166.666666T FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-21-28E-166.666666T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-21-28E-166.666666T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-21-28E-166.666666T?
0505J0630510KQT 0505J0630510KQT Knowles Syfer, CAP CER 51PF 63V C0G/NP0 0505, 0505 (1313 Metric), * 查看
LDM2G121MERYGA LDM2G121MERYGA Nichicon, CAP ALUM 120UF 20% 400V RADIAL, Radial, Can, * 查看
UUJ1C222MNQ6ZD UUJ1C222MNQ6ZD Nichicon, CAP ALUM 2200UF 20% 16V SMD, Radial, Can - SMD, * 查看
DM74ALS20AN DM74ALS20AN Fairchild/ON Semiconductor, IC GATE NAND 2CH 4-INP 14-DIP, 14-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
156.5677.6112 156.5677.6112 Littelfuse Inc., FUSE STRIP 110A 32VDC BOLT 5K PC, Metal Strip, * 查看