购买 SIT8209AC-21-28E-166.660000Y | SIT8209AC-21-28E-166.660000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-21-28E-166.660000Y
SIT8209AC-21-28E-166.660000Y
SIT8209AC-21-28E-166.660000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 2.8V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-21-28E-166.660000Y Packaging
Insepction
SIT8209AC-21-28E-166.660000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-21-28E-166.660000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-21-28E-166.660000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-21-28E-166.660000Y?
MCH155A8R2DK MCH155A8R2DK Rohm Semiconductor, CAP CER 8.2PF 50V C0G/NP0 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
0805J2000153KDR 0805J2000153KDR Knowles Syfer, CAP CER 0.015UF 200V X7R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
C323C432K2G5TA C323C432K2G5TA KEMET, CAP CER RAD 4.3NF 200V C0G 10%, -, * 查看
XC6118C22AGR-G XC6118C22AGR-G Torex Semiconductor Ltd, IC SUPERVISOR 2.2V 4-USP, 4-UDFN Exposed Pad, * 查看
Y17524K70000B9L Y17524K70000B9L Vishay Foil Resistors (Division of Vishay Precision Group), RES 4.7K OHM 1W 0.1% AXIAL, Axial, * 查看
RLR05C4643FRB14 RLR05C4643FRB14 Vishay Dale, RES 464K OHM 1% 1/8W AXIAL, Axial, * 查看
RN55C3240DBSL RN55C3240DBSL Vishay Dale, RES 324 OHM 1/8W .5% AXIAL, Axial, * 查看
BKT-111-05-L-V BKT-111-05-L-V Samtec Inc., 1MM SURFACE MOUNT STRIP, -, * 查看
V150B3V3M100BL2 V150B3V3M100BL2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 100W, 9-DIP Module, * 查看
X9409YV24IZ-2.7 X9409YV24IZ-2.7 Renesas Electronics America, IC XDCP QUAD 64-TAP 2.5K 24TSSOP, 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-21-28E-166.660000Y
D# SIT8209AC-21-28E-166.660000Y
SiTime Corporation
Clock Oscillator 166.66MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-21-28E-166.660000Y)
SIT8209AC-21-28E-166.660000Y
D# 1473-SIT8209AC-21-28E-166.660000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 166.6600MHZ LVCMOS