购买 SIT8209AC-21-25E-166.660000Y | SIT8209AC-21-25E-166.660000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-21-25E-166.660000Y
SIT8209AC-21-25E-166.660000Y
SIT8209AC-21-25E-166.660000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 2.5V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-21-25E-166.660000Y Packaging
Insepction
SIT8209AC-21-25E-166.660000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-21-25E-166.660000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-21-25E-166.660000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-21-25E-166.660000Y?
SIT8208AI-21-28E-30.000000T SIT8208AI-21-28E-30.000000T SiTime, -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.8V, 3, -, * 查看
2220J0630270GFR 2220J0630270GFR Knowles Syfer, CAP CER 27PF 63V C0G/NP0 2220, 2220 (5750 Metric), * 查看
1812Y5K00120GCR 1812Y5K00120GCR Knowles Syfer, CAP CER 12PF 5KV C0G/NP0 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
SMG450VB56M20BLL SMG450VB56M20BLL United Chemi-Con, CAP ALUM 56UF 20% 450V RADIAL, Radial, Can, * 查看
ECE-A1CN471UB ECE-A1CN471UB Panasonic Electronic Components, CAP ALUM 470UF 20% 16V RADIAL, Radial, Can, * 查看
RLR07C20R0FMRSL RLR07C20R0FMRSL Vishay Dale, RES 20 OHM 1% 1/4W AXIAL, Axial, * 查看
CRCW02015K23FKED CRCW02015K23FKED Vishay Dale, RES SMD 5.23K OHM 1% 1/20W 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-21-25E-166.660000Y
D# SIT8209AC-21-25E-166.660000Y
SiTime Corporation
Clock Oscillator 166.66MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-21-25E-166.660000Y)
SIT8209AC-21-25E-166.660000Y
D# 1473-SIT8209AC-21-25E-166.660000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 166.6600MHZ LVCMOS