购买 SIT8209AC-21-25E-166.660000X | SIT8209AC-21-25E-166.660000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-21-25E-166.660000X
SIT8209AC-21-25E-166.660000X
SIT8209AC-21-25E-166.660000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 2.5V, 1
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-21-25E-166.660000X Packaging
Insepction
SIT8209AC-21-25E-166.660000X FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-21-25E-166.660000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-21-25E-166.660000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-21-25E-166.660000X?
SIT1602BI-71-18S-14.000000D SIT1602BI-71-18S-14.000000D SiTime, -40 TO 85C, 2016, 20PPM, 1.8V, 1, -, * 查看
1808Y2K50220GCT 1808Y2K50220GCT Knowles Syfer, CAP CER 22PF 2.5KV C0G/NP0 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
1808Y5000102MDR 1808Y5000102MDR Knowles Syfer, CAP CER 1000PF 500V X7R 1808, 1808 (4520 Metric), * 查看
B43510A6827M80 B43510A6827M80 EPCOS (TDK), CAP ALUM 820UF 20% 500V SNAP, Radial, Can - Snap-In - 4 Lead, * 查看
SLW25R-1C7LF SLW25R-1C7LF Amphenol FCI, CONN FFC BOTTOM 25POS 1.00MM R/A, -, * 查看
L17TF3712106ALC L17TF3712106ALC Amphenol Commercial Products, CONN D-SUB PLUG 37POS VERT PRESS, -, * 查看
CA3102E24-5PBF80-05A176 CA3102E24-5PBF80-05A176 ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 16 POS BOX MNT W/PINS, -, * 查看
NLS-N-BL NLS-N-BL ITT Cannon, LLC, NLS-N-BL INSULATOR KIT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8209AC-21-25E-166.660000X
D# SIT8209AC-21-25E-166.660000X
SiTime Corporation
Clock Oscillator 166.66MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8209AC-21-25E-166.660000X)
SIT8209AC-21-25E-166.660000X
D# 1473-SIT8209AC-21-25E-166.660000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 166.6600MHZ LVCMOS