购买 SIT8209AC-21-18E-98.304000Y | SIT8209AC-21-18E-98.304000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8209AC-21-18E-98.304000Y
SIT8209AC-21-18E-98.304000Y
SIT8209AC-21-18E-98.304000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 1.8V, 9
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8209AC-21-18E-98.304000Y Packaging
Insepction
SIT8209AC-21-18E-98.304000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8209AC-21-18E-98.304000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8209AC-21-18E-98.304000Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8209AC-21-18E-98.304000Y?
RNF12FTC69K8 RNF12FTC69K8 Stackpole Electronics Inc., RES 69.8K OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
CPI1008K1R5R-10 CPI1008K1R5R-10 Laird-Signal Integrity Products, FIXED IND 1.5UH 1.5A 130 MOHM, 1008 (2520 Metric), * 查看
0395040107 0395040107 Molex, LLC, TERM BLOCK PLUG 7POS STR 3.5MM, -, * 查看