| 零件编号 | SIT8208AI-GF-25S-16.368000Y |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -40 TO 85C, 2520, 10PPM, 2.5V, 1 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT8208AI-GF-25S-16.368000Y D# SIT8208AI-GF-25S-16.368000Y |
SiTime Corporation |
Silicon Oscillator 16.368MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-GF-25S-16.368000Y) |