购买 SIT8208AI-GF-25E-3.570000Y | SIT8208AI-GF-25E-3.570000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-GF-25E-3.570000Y
SIT8208AI-GF-25E-3.570000Y
SIT8208AI-GF-25E-3.570000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 10PPM, 2.5V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-GF-25E-3.570000Y Packaging
Insepction
SIT8208AI-GF-25E-3.570000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-GF-25E-3.570000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-GF-25E-3.570000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-GF-25E-3.570000Y?
VJ0603D111MLAAR VJ0603D111MLAAR Vishay Vitramon, CAP CER 110PF 50V C0G/NP0 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
MC14076BD MC14076BD ON Semiconductor, IC D-TYPE POS TRG SNGL 16SOIC, 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
IP4059CX5/LF,135 IP4059CX5/LF,135 NXP, TVS DIODE 5.5VWM 5CSP, 5-UFBGA, WLCSP, * 查看
MCR18ERTF2371 MCR18ERTF2371 Rohm Semiconductor, RES SMD 2.37K OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
CTVP00RW-19-28PD CTVP00RW-19-28PD Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 28POS GOLD CRIMP, -, * 查看
CTV06RW-17-99HB CTV06RW-17-99HB Amphenol Aerospace Operations, CONN PLUG MALE 23POS GOLD CRIMP, -, * 查看
VI-J4B-MZ-F4 VI-J4B-MZ-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 95V 25W, Half Brick, * 查看
V28C3V3C50BG2 V28C3V3C50BG2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 50W, Quarter Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-GF-25E-3.570000Y
D# SIT8208AI-GF-25E-3.570000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-GF-25E-3.570000Y)