购买 SIT8208AI-GF-18S-66.600000X | SIT8208AI-GF-18S-66.600000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-GF-18S-66.600000X
SIT8208AI-GF-18S-66.600000X
SIT8208AI-GF-18S-66.600000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 10PPM, 1.8V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-GF-18S-66.600000X Packaging
Insepction
SIT8208AI-GF-18S-66.600000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-GF-18S-66.600000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-GF-18S-66.600000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-GF-18S-66.600000X?
SIT1602BC-83-33S-35.840000Y SIT1602BC-83-33S-35.840000Y SiTime, -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 3.3V, 3, -, * 查看
MC12FD330F-TF MC12FD330F-TF Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP MICA 33PF 1% 500V 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
12062C333JAT2A 12062C333JAT2A AVX Corporation, CAP CER 0.033UF 200V X7R 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
04025A1R5KAT2A 04025A1R5KAT2A AVX Corporation, CAP CER 1.5PF 50V NP0 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
SR215E224MARTR1 SR215E224MARTR1 AVX Corporation, CAP CER 0.22UF 50V Z5U RADIAL, Radial, * 查看
7203MD9V7BE 7203MD9V7BE C&K, SWITCH TOGGLE DPDT 0.4VA 20V, -, * 查看
RSMF1JB4K30 RSMF1JB4K30 Stackpole Electronics Inc., RES 4.3K OHM 1W 5% AXIAL, Axial, * 查看
8532-02K 8532-02K API Delevan Inc., FIXED IND 1.2UH 5.95A 10 MOHM, 2-SMD, * 查看