购买 SIT8208AI-G2-28S-19.440000X | SIT8208AI-G2-28S-19.440000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-G2-28S-19.440000X
SIT8208AI-G2-28S-19.440000X
SIT8208AI-G2-28S-19.440000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 2.8V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-G2-28S-19.440000X Packaging
Insepction
SIT8208AI-G2-28S-19.440000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-G2-28S-19.440000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-G2-28S-19.440000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-G2-28S-19.440000X?
0805J0250390JFR 0805J0250390JFR Knowles Syfer, CAP CER 39PF 25V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
STP40N65M2 STP40N65M2 STMicroelectronics, MOSFET N-CH 650V 32A TO220, TO-220-3, * 查看
hotSN74ACT245DBR SN74ACT245DBR Texas Instruments, IC BUS TRANSCEIVER 8BIT 20SSOP, 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width), * 查看
CMF6580R600BEEB CMF6580R600BEEB Vishay Dale, RES 80.6 OHM 1.5W 0.1% AXIAL, Axial, * 查看
MRS25000C1202FRP00 MRS25000C1202FRP00 Vishay BC Components, RES 12K OHM 0.6W 1% AXIAL, Axial, * 查看
AC0402FR-0743KL AC0402FR-0743KL Yageo, RES SMD 43K OHM 1% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
TVP00DZ-25-187PC-P15AD TVP00DZ-25-187PC-P15AD Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 187POS GOLD SLDR, -, * 查看
AFD54-10-6PN-6117 AFD54-10-6PN-6117 TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT 6POS JAM NUT W/PINS, -, * 查看
V48A48H500BN2 V48A48H500BN2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 48V 500W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-G2-28S-19.440000X
D# SIT8208AI-G2-28S-19.440000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 19.44MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-G2-28S-19.440000X)
SIT8208AI-G2-28S-19.440000X
D# 1473-SIT8208AI-G2-28S-19.440000XTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 19.4400MHZ LVCMOS LV