购买 SIT8208AI-G2-18S-16.368000T | SIT8208AI-G2-18S-16.368000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-G2-18S-16.368000T
SIT8208AI-G2-18S-16.368000T
SIT8208AI-G2-18S-16.368000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 25PPM, 1.8V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-G2-18S-16.368000T Packaging
Insepction
SIT8208AI-G2-18S-16.368000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-G2-18S-16.368000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-G2-18S-16.368000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-G2-18S-16.368000T?
SIT1602BI-13-XXE-74.250000E SIT1602BI-13-XXE-74.250000E SiTime, -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 2.25V-3, -, * 查看
CWR26HB336JCFAHR CWR26HB336JCFAHR Vishay Sprague, CAP TANT 33UF 5% 15V 2214, 2214 (5634 Metric), * 查看
MKP1837410014D MKP1837410014D Vishay BC Components, CAP FILM 0.1UF 5% 160VDC RADIAL, Radial, * 查看
LTC6262HMS8#TRPBF LTC6262HMS8#TRPBF Linear Technology, IC OP AMP DUAL 30MHZ RRIO 8MSOP, -, * 查看
RNC50J6983BSRE6 RNC50J6983BSRE6 Vishay Dale, RES 698K OHM 1/10W .1% AXIAL, Axial, * 查看
RWR81S3R32FSB12 RWR81S3R32FSB12 Vishay Dale, RES 3.32 OHM 1W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
SFR16S0002493FR500 SFR16S0002493FR500 Vishay BC Components, RES 249K OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
RNCF2010DTC2M55 RNCF2010DTC2M55 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 2.55M OHM 0.5% 1/4W 2010, 2010 (5025 Metric), * 查看
TVP00DZ-23-21P TVP00DZ-23-21P Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT MALE 21POS GOLD CRIMP, -, * 查看
8LT713Z35SN-LC 8LT713Z35SN-LC Souriau, CONN RCPT HSG FMALE 22POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-G2-18S-16.368000T
D# SIT8208AI-G2-18S-16.368000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 16.368MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-G2-18S-16.368000T)
SIT8208AI-G2-18S-16.368000T
D# 1473-SIT8208AI-G2-18S-16.368000TTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 16.3680MHZ LVCMOS LV