购买 SIT8208AI-G1-28S-77.760000T | SIT8208AI-G1-28S-77.760000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-G1-28S-77.760000T
SIT8208AI-G1-28S-77.760000T
SIT8208AI-G1-28S-77.760000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.8V, 7
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-G1-28S-77.760000T Packaging
Insepction
SIT8208AI-G1-28S-77.760000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-G1-28S-77.760000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-G1-28S-77.760000T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-G1-28S-77.760000T?
SIT1602BC-13-33E-60.000000D SIT1602BC-13-33E-60.000000D SiTime, -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 3.3V, 6, -, * 查看
CY7C1061GE18-15ZXIT CY7C1061GE18-15ZXIT Cypress Semiconductor Corp, IC SRAM 16MBIT 15NS 48TSOP, 48-TFSOP (0.724", 18.40mm Width), * 查看
SN74LVCH245APWTG4 SN74LVCH245APWTG4 Texas Instruments, IC BUS TRANSCEIVER DUAL 20TSSOP, 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
RN104PJ472CS RN104PJ472CS Samsung, RES ARRAY 4 RES 4.7K OHM 0804, 0804, Concave, Long Side Terminals, * 查看
2-320571-4 2-320571-4 TE Connectivity AMP Connectors, CONN RING CIRC 20AWG #1/4 CRIMP, -, * 查看
3033090 3033090 Phoenix Contact, TERM BLK BUS BAR 2POS 10.2MM BLU, -, * 查看
800-10-002-10-001101 800-10-002-10-001101 Preci-Dip, CONN HDR 2POS 0.100 T/H, -, * 查看
VE-JTZ-IW VE-JTZ-IW Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 2V 40W, Half Brick, * 查看
XC6701B462PR-G XC6701B462PR-G Torex Semiconductor Ltd, 28V HIGH SPEED VOLTAGE REGULATOR, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-G1-28S-77.760000T
D# SIT8208AI-G1-28S-77.760000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 77.76MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-G1-28S-77.760000T)
SIT8208AI-G1-28S-77.760000T
D# 1473-SIT8208AI-G1-28S-77.760000TTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 77.7600MHZ LVCMOS LV