购买 SIT8208AI-G1-28E-66.666660Y | SIT8208AI-G1-28E-66.666660Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-G1-28E-66.666660Y
SIT8208AI-G1-28E-66.666660Y
SIT8208AI-G1-28E-66.666660Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.8V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-G1-28E-66.666660Y Packaging
Insepction
SIT8208AI-G1-28E-66.666660Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-G1-28E-66.666660Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-G1-28E-66.666660Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-G1-28E-66.666660Y?
SIT8209AI-33-18S-166.660000Y SIT8209AI-33-18S-166.660000Y SiTime, -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 1.8V, 1, -, * 查看
UUJ2W330MRQ1MS UUJ2W330MRQ1MS Nichicon, CAP ALUM 33UF 20% 450V SMD, Radial, Can - SMD, * 查看
SN74ABT126PW SN74ABT126PW Texas Instruments, IC BUS BUFF TRI-ST QD 14TSSOP, 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
MCR03ERTF1212 MCR03ERTF1212 Rohm Semiconductor, RES SMD 12.1K OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
DDV36W4P543A00LF DDV36W4P543A00LF Amphenol FCI, CONN D-SUB PLUG 36POS R/A SOLDER, -, * 查看
L77DFD50S1AMNRM6 L77DFD50S1AMNRM6 Amphenol Commercial Products, CONN D-SUB RCPT 50POS R/A SOLDER, -, * 查看
VI-B4H-MV-S VI-B4H-MV-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 52V 150W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-G1-28E-66.666660Y
D# SIT8208AI-G1-28E-66.666660Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66666MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-G1-28E-66.666660Y)