购买 SIT8208AI-G1-25E-66.666600Y | SIT8208AI-G1-25E-66.666600Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-G1-25E-66.666600Y
SIT8208AI-G1-25E-66.666600Y
SIT8208AI-G1-25E-66.666600Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.5V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-G1-25E-66.666600Y Packaging
Insepction
SIT8208AI-G1-25E-66.666600Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-G1-25E-66.666600Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-G1-25E-66.666600Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-G1-25E-66.666600Y?
V20PWM45CHM3/I V20PWM45CHM3/I Vishay Semiconductor Diodes Division, RECT SCHKY 20A 45V SLIMDPAK, TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, * 查看
MX7225LEWG+T MX7225LEWG+T Maxim Integrated, IC DAC 8BIT W/AMP 24-SOIC, 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
8N4SV75AC-0129CDI 8N4SV75AC-0129CDI IDT, Integrated Device Technology Inc, IC OSC VCXO 187.5MHZ 6-CLCC, 6-CLCC, * 查看
0471003.NRT1 0471003.NRT1 Littelfuse Inc., FUSE BRD MNT 3A 125VAC/VDC AXIAL, Axial, * 查看
90J43KE 90J43KE Ohmite, RES 43K OHM 11W 5% AXIAL, Axial, * 查看
RN65C2800BBSL RN65C2800BBSL Vishay Dale, RES 280 OHM 1/2W .1% AXIAL, Axial, * 查看
PR03000205102JAC00 PR03000205102JAC00 Vishay BC Components, RES 51K OHM 3W 5% AXIAL, Axial, * 查看
EHT-120-01-S-D-SM-34-K EHT-120-01-S-D-SM-34-K Samtec Inc., 2MM EJECTOR HEADER, -, * 查看
CTV07RW-15-97BB CTV07RW-15-97BB Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 12POS PNL MT, -, * 查看
GCC28DCMH GCC28DCMH Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.100, -, * 查看
RGM08DTKN-S288 RGM08DTKN-S288 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.156, -, * 查看
VI-JTW-MX-F2 VI-JTW-MX-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 75W, Half Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-G1-25E-66.666600Y
D# SIT8208AI-G1-25E-66.666600Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.6666MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-G1-25E-66.666600Y)
SIT8208AI-G1-25E-66.666600Y
D# 1473-SIT8208AI-G1-25E-66.666600YTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6666MHZ LVCMOS LV