购买 SIT8208AI-G1-18E-74.250000Y | SIT8208AI-G1-18E-74.250000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-G1-18E-74.250000Y
SIT8208AI-G1-18E-74.250000Y
SIT8208AI-G1-18E-74.250000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 1.8V, 7
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-G1-18E-74.250000Y Packaging
Insepction
SIT8208AI-G1-18E-74.250000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-G1-18E-74.250000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-G1-18E-74.250000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-G1-18E-74.250000Y?
501GBH-ABAF 501GBH-ABAF Silicon Labs, OSC PROG LVCMOS 1.7V-3.6V EN/DS, 4-SMD, No Lead, * 查看
1825Y0500683GCR 1825Y0500683GCR Knowles Syfer, CAP CER 0.068UF 50V C0G/NP0 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
RNC50H1321BSB14 RNC50H1321BSB14 Vishay Dale, RES 1.32K OHM 1/10W .1% AXIAL, Axial, * 查看
RCWE1020R110JKEA RCWE1020R110JKEA Vishay Dale, RES SMD 0.11 OHM 2W 2010 WIDE, Wide 2010 (5025 Metric), 1020, * 查看
1032360000 1032360000 Weidmuller, TERM BLOCK HDR 22POS 3.81MM, -, * 查看
164A10169X 164A10169X Conec, CONN RCPT FEMALE SOCKETS 9P R/A, -, * 查看
09642217230 09642217230 HARTING, CONN D-SUB PLUG 15P STR SLDR CUP, -, * 查看
307-056-540-202 307-056-540-202 EDAC Inc., CONN EDGE DUAL FMALE 56POS 0.156, -, * 查看
VE-JT0-EY-S VE-JT0-EY-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5V 50W, Half Brick, * 查看
XC9235E2ADER-G XC9235E2ADER-G Torex Semiconductor Ltd, 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-G1-18E-74.250000Y
D# SIT8208AI-G1-18E-74.250000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.25MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-G1-18E-74.250000Y)
SIT8208AI-G1-18E-74.250000Y
D# 1473-SIT8208AI-G1-18E-74.250000YTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.2500MHZ LVCMOS LV