购买 SIT8208AI-G1-18E-66.666000Y | SIT8208AI-G1-18E-66.666000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-G1-18E-66.666000Y
SIT8208AI-G1-18E-66.666000Y
SIT8208AI-G1-18E-66.666000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 1.8V, 6
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-G1-18E-66.666000Y Packaging
Insepction
SIT8208AI-G1-18E-66.666000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-G1-18E-66.666000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-G1-18E-66.666000Y price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-G1-18E-66.666000Y?
ASCO1-12.500MHZ-EK-T3 ASCO1-12.500MHZ-EK-T3 Abracon LLC, OSC XO 12.5MHZ CMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
107RSS035M 107RSS035M Illinois Capacitor, CAP ALUM 100UF 20% 35V THRU HOLE, Radial, Can, * 查看
AT49F040-70TI AT49F040-70TI Microchip Technology, IC FLASH 4MBIT 70NS 32TSOP, 32-TFSOP (0.724", 18.40mm Width), * 查看
H301CYHD-120 H301CYHD-120 Bivar Inc., LED ASSY RA 3MM 2LVL Y/WHER DIFF, -, * 查看
DRA1-MP240D4 DRA1-MP240D4 Crydom Co., RELAY SSR SPST-NO 280VAC 4A DIN, Module, * 查看
RLR07C2052FRRSL RLR07C2052FRRSL Vishay Dale, RES 20.5K OHM 1% 1/4W AXIAL, Axial, * 查看
RNCF2512DTE470R RNCF2512DTE470R Stackpole Electronics Inc., RES SMD 470 OHM 0.5% 3/4W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
1965700000 1965700000 Weidmuller, CONN DUST CAP FOR MULTI SERIES, -, * 查看
HSM11DRKI HSM11DRKI Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 22POS 0.156, -, * 查看
VE-B6W-EW VE-B6W-EW Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5.5V 100W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-G1-18E-66.666000Y
D# SIT8208AI-G1-18E-66.666000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.666MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-G1-18E-66.666000Y)
SIT8208AI-G1-18E-66.666000Y
D# 1473-SIT8208AI-G1-18E-66.666000YTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6660MHZ LVCMOS LV