购买 SIT8208AI-G1-18E-33.300000Y | SIT8208AI-G1-18E-33.300000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-G1-18E-33.300000Y
SIT8208AI-G1-18E-33.300000Y
SIT8208AI-G1-18E-33.300000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 1.8V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-G1-18E-33.300000Y Packaging
Insepction
SIT8208AI-G1-18E-33.300000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-G1-18E-33.300000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-G1-18E-33.300000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-G1-18E-33.300000Y?
SIT9120AC-1B1-33S166.666600G SIT9120AC-1B1-33S166.666600G SiTime, -20 TO 70C, 3225, 20PPM, 3.3V, 1, 6-SMD, No Lead, * 查看
SIT1602BI-21-28N-3.570000D SIT1602BI-21-28N-3.570000D SiTime, -40 TO 85C, 3225, 20PPM, 2.8V, 3, -, * 查看
RN55C1020FRE6 RN55C1020FRE6 Vishay Dale, RES 102 OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
MBA02040C6813FC100 MBA02040C6813FC100 Vishay BC Components, RES 681K OHM 0.4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
9T06031A3900CAHFT 9T06031A3900CAHFT Yageo, RES SMD 390 OHM 0.25% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
RT0805WRE0720R5L RT0805WRE0720R5L Yageo, RES SMD 20.5 OHM 0.05% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
16003-3 16003-3 Eaton, PWR SPLICE BLOCK 3POS 255A 600V, -, * 查看
V110A3V3T150BF2 V110A3V3T150BF2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 3.3V 150W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-G1-18E-33.300000Y
D# SIT8208AI-G1-18E-33.300000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-G1-18E-33.300000Y)
SIT8208AI-G1-18E-33.300000Y
D# 1473-SIT8208AI-G1-18E-33.300000YTR-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3000MHZ LVCMOS LV