购买 SIT8208AI-8F-33S-40.500000X | SIT8208AI-8F-33S-40.500000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-8F-33S-40.500000X
SIT8208AI-8F-33S-40.500000X
SIT8208AI-8F-33S-40.500000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 10PPM, 3.3V, 4
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-8F-33S-40.500000X Packaging
Insepction
SIT8208AI-8F-33S-40.500000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-8F-33S-40.500000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-8F-33S-40.500000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-8F-33S-40.500000X?
M39003/01-2767/TR M39003/01-2767/TR Vishay Sprague, CAP TANT 10UF 20% 20V AXIAL, Axial, * 查看
1825J3K00122JXT 1825J3K00122JXT Knowles Syfer, CAP CER 1200PF 3KV X7R 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
YB25WCKW01-5D12-JD YB25WCKW01-5D12-JD NKK Switches, SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 125V, -, * 查看
LB15SKW01-H LB15SKW01-H NKK Switches, SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V, -, * 查看
H4680RDZA H4680RDZA TE Connectivity Passive Product, RES 680 OHM 1/2W 0.5% AXIAL, Axial, * 查看
KTR03EZPF39R0 KTR03EZPF39R0 Rohm Semiconductor, RES SMD 39 OHM 1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
MS3101E22-4S MS3101E22-4S Amphenol Industrial Operations, CONN RCPT 4POS INLINE SKT, -, * 查看
SJS520200 SJS520200 Amphenol PCD, CONN RCPT HSNG MALE 1POS INLINE, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-8F-33S-40.500000X
D# SIT8208AI-8F-33S-40.500000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 40.5MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-8F-33S-40.500000X)