购买 SIT8208AI-83-33E-35.840000T | SIT8208AI-83-33E-35.840000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-83-33E-35.840000T
SIT8208AI-83-33E-35.840000T
SIT8208AI-83-33E-35.840000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-83-33E-35.840000T Packaging
Insepction
SIT8208AI-83-33E-35.840000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-83-33E-35.840000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-83-33E-35.840000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-83-33E-35.840000T?
SIT8208AC-GF-33E-60.000000T SIT8208AC-GF-33E-60.000000T SiTime, -20 TO 70C, 2520, 10PPM, 3.3V, 6, -, * 查看
SIT1602BI-82-XXE-74.176000X SIT1602BI-82-XXE-74.176000X SiTime, -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.25V-3, -, * 查看
PIC16LF18326-I/P PIC16LF18326-I/P Microchip Technology, IC MCU 8BIT 28KB FLASH 14DIP, 14-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
V660LA50APX2855 V660LA50APX2855 Littelfuse Inc., VARISTOR 1080V 4.5KA DISC 14MM, Disc 14mm, * 查看
RMCF0603JG470K RMCF0603JG470K Stackpole Electronics Inc., RES SMD 470K OHM 5% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
KJB0T25W61HA KJB0T25W61HA ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 61POS WALL MNT PIN, -, * 查看
V150B5E200BF V150B5E200BF Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 5V 200W, 9-DIP Module, * 查看
REC3-2415SRW/H2/C/SMD-R REC3-2415SRW/H2/C/SMD-R Recom Power, CONV DC/DC 3W 18-36VIN 15VOUT, 24-SMD Module, 18 Leads, * 查看
hot74F11PC 74F11PC ON Semiconductor, IC GATE AND 3CH 3-INP 14DIP, 14-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
XC9237C1KCMR-G XC9237C1KCMR-G Torex Semiconductor Ltd, 600MA SYNCHRONOUS STEP-DOWN DCDC, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-83-33E-35.840000T
D# SIT8208AI-83-33E-35.840000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 35.84MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-83-33E-35.840000T)
SIT8208AI-83-33E-35.840000T
D# 1473-SIT8208AI-83-33E-35.840000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 35.8400MHZ LVCMOS LV