购买 SIT8208AI-83-28E-77.760000Y | SIT8208AI-83-28E-77.760000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-83-28E-77.760000Y
SIT8208AI-83-28E-77.760000Y
SIT8208AI-83-28E-77.760000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.8V, 7
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-83-28E-77.760000Y Packaging
Insepction
SIT8208AI-83-28E-77.760000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-83-28E-77.760000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-83-28E-77.760000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-83-28E-77.760000Y?
SIT9120AC-2C2-XXE133.333000Y SIT9120AC-2C2-XXE133.333000Y SiTime, -20 TO 70C, 5032, 25PPM, 2.25V-3, 6-SMD, No Lead, * 查看
SMBJ4757C/TR13 SMBJ4757C/TR13 Microsemi Corporation, DIODE ZENER 51V 2W SMBJ, DO-214AA, SMB, * 查看
AT49F002NT-70PI AT49F002NT-70PI Microchip Technology, IC FLASH 2MBIT 70NS 32DIP, 32-DIP (0.600", 15.24mm), * 查看
M2022TXW30-DC M2022TXW30-DC NKK Switches, SWITCH ROCKER DPDT 6A 125V, -, * 查看
CMF5022K000FKBF CMF5022K000FKBF Vishay Dale, RES 22K OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
M55342H11B1E00RWS M55342H11B1E00RWS Vishay Dale, RES SMD 1K OHM 1% 1/20W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
RT0805CRB07324RL RT0805CRB07324RL Yageo, RES SMD 324 OHM 0.25% 1/8W 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
SC1704-1R5 SC1704-1R5 Signal Transformer, FIXED IND 1.5UH 1.5A 140 MOHM, Nonstandard, * 查看
1034880000 1034880000 Weidmuller, TERM BLOCK HDR 16POS VERT 3.81MM, -, * 查看
DJT10E19-11PC DJT10E19-11PC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT 11POS FLANGE W/PINS, -, * 查看
RCM06DTAI-S189 RCM06DTAI-S189 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 12POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-83-28E-77.760000Y
D# SIT8208AI-83-28E-77.760000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 77.76MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-83-28E-77.760000Y)
SIT8208AI-83-28E-77.760000Y
D# 1473-SIT8208AI-83-28E-77.760000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 77.7600MHZ LVCMOS LV