购买 SIT8208AI-83-25S-66.660000T | SIT8208AI-83-25S-66.660000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-83-25S-66.660000T
SIT8208AI-83-25S-66.660000T
SIT8208AI-83-25S-66.660000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.5V, 6
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-83-25S-66.660000T Packaging
Insepction
SIT8208AI-83-25S-66.660000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-83-25S-66.660000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-83-25S-66.660000T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-83-25S-66.660000T?
0805Y1000333KDR 0805Y1000333KDR Knowles Syfer, CAP CER 0.033UF 100V X7R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
E125SD1V8KE E125SD1V8KE C&K, SWITCH PUSH SPDT 0.4VA 20V, -, * 查看
CRCW120630R9FKEB CRCW120630R9FKEB Vishay Dale, RES SMD 30.9 OHM 1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
10106814-093202LF 10106814-093202LF Amphenol FCI, HERMAPHRODITIC 90POS 0.5MM SMD, -, * 查看
0442480030 0442480030 Molex, LLC, CONN MOD JACK 8P8C R/A SHIELDED, -, * 查看
XC6216B862PR-G XC6216B862PR-G Torex Semiconductor Ltd, 28V INPUT VOLTAGE REGULATOR, -, * 查看
XC6220B361QR-G XC6220B361QR-G Torex Semiconductor Ltd, 1A HIGH SPEED LDO REGULATOR WITH, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-83-25S-66.660000T
D# SIT8208AI-83-25S-66.660000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-83-25S-66.660000T)
SIT8208AI-83-25S-66.660000T
D# 1473-SIT8208AI-83-25S-66.660000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6600MHZ LVCMOS LV