购买 SIT8208AI-82-33S-32.768000Y | SIT8208AI-82-33S-32.768000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-82-33S-32.768000Y
SIT8208AI-82-33S-32.768000Y
SIT8208AI-82-33S-32.768000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 3.3V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-82-33S-32.768000Y Packaging
Insepction
SIT8208AI-82-33S-32.768000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-82-33S-32.768000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-82-33S-32.768000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-82-33S-32.768000Y?
hotLP2989AIM-3.3/NOPB LP2989AIM-3.3/NOPB Texas Instruments, IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
hotSN74LVCZ16240ADGGR SN74LVCZ16240ADGGR Texas Instruments, IC INVERTER QUAD 4-INPUT 48TSSOP, 48-TFSOP (0.240", 6.10mm Width), * 查看
hotP4KE200A P4KE200A Littelfuse Inc., TVS DIODE 171VWM 274VC AXIAL, DO-204AL, DO-41, Axial, * 查看
RNC60H1911FSB14 RNC60H1911FSB14 Vishay Dale, RES 1.91K OHM 1/4W 1% AXIAL, Axial, * 查看
AT1206DRD07150RL AT1206DRD07150RL Yageo, RES SMD 150 OHM 0.5% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
OSTYK60621130 OSTYK60621130 On Shore Technology Inc., CONN BARRIER STRP 21CIRC 0.394", -, * 查看
MS3472W24-19BY MS3472W24-19BY TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT, -, * 查看
RCM08DCWD RCM08DCWD Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 16POS 0.156, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-82-33S-32.768000Y
D# SIT8208AI-82-33S-32.768000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-82-33S-32.768000Y)
SIT8208AI-82-33S-32.768000Y
D# 1473-SIT8208AI-82-33S-32.768000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ LVCMOS LV