购买 SIT8208AI-82-25S-12.800000T | SIT8208AI-82-25S-12.800000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-82-25S-12.800000T
SIT8208AI-82-25S-12.800000T
SIT8208AI-82-25S-12.800000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 25PPM, 2.5V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-82-25S-12.800000T Packaging
Insepction
SIT8208AI-82-25S-12.800000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-82-25S-12.800000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-82-25S-12.800000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-82-25S-12.800000T?
TH3A105K035D6600 TH3A105K035D6600 Vishay Sprague, CAP TANT 1UF 35V 10% 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
5SR502MEFCA 5SR502MEFCA AVX Corporation, CAP CER 5000PF 1KV Y5U RADIAL, Radial, Disc, * 查看
TIP42B-S TIP42B-S Bourns Inc., TRANS PNP 80V 6A, TO-220-3, * 查看
MPSA55_D74Z MPSA55_D74Z Fairchild/ON Semiconductor, TRANS PNP 60V 0.5A TO-92, TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads), * 查看