购买 SIT8208AI-81-33E-12.800000X | SIT8208AI-81-33E-12.800000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-81-33E-12.800000X
SIT8208AI-81-33E-12.800000X
SIT8208AI-81-33E-12.800000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 3.3V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-81-33E-12.800000X Packaging
Insepction
SIT8208AI-81-33E-12.800000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-81-33E-12.800000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-81-33E-12.800000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-81-33E-12.800000X?
SIT9120AI-2DF-XXS133.333330Y SIT9120AI-2DF-XXS133.333330Y SiTime, -40 TO 85C, 7050, 10PPM, 2.25V-3, 6-SMD, No Lead, * 查看
BFC233624472 BFC233624472 Vishay BC Components, CAP FILM 4700PF 10% 630VDC RAD, Radial, * 查看
hotMPS6727 MPS6727 ON Semiconductor, TRANS PNP 40V 1A TO92, TO-226-3, TO-92-3 Long Body, * 查看
hotP4SMA400CA P4SMA400CA Bourns Inc., TVS DIODE 342VWM 548VC DO214AC, DO-214AC, SMA, * 查看
SL15 22102 SL15 22102 Ametherm, ICL 220 OHM 25% 2A 15MM, -, * 查看