购买 SIT8208AI-81-28S-77.760000X | SIT8208AI-81-28S-77.760000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-81-28S-77.760000X
SIT8208AI-81-28S-77.760000X
SIT8208AI-81-28S-77.760000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.8V, 7
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-81-28S-77.760000X Packaging
Insepction
SIT8208AI-81-28S-77.760000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-81-28S-77.760000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-81-28S-77.760000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-81-28S-77.760000X?
SIT1602BI-83-XXE-12.000000T SIT1602BI-83-XXE-12.000000T SiTime, -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 2.25V-3, -, * 查看
CKCA43CH1H470K100AA CKCA43CH1H470K100AA TDK Corporation, CAP ARRAY 47PF 50V CH 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
SLP183M025H5P3 SLP183M025H5P3 Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP ALUM 18000UF 20% 25V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
FCH067N65S3_F155 FCH067N65S3_F155 Fairchild/ON Semiconductor, MOSFET N-CH 650V 44A TO247, TO-247-3, * 查看