购买 SIT8208AI-81-28E-74.175824Y | SIT8208AI-81-28E-74.175824Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-81-28E-74.175824Y
SIT8208AI-81-28E-74.175824Y
SIT8208AI-81-28E-74.175824Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.8V, 7
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-81-28E-74.175824Y Packaging
Insepction
SIT8208AI-81-28E-74.175824Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-81-28E-74.175824Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-81-28E-74.175824Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-81-28E-74.175824Y?
520T25HA16M3690 520T25HA16M3690 CTS-Frequency Controls, OSC VCTCXO 16.369MHZ CLPSNWV SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
SIT1602BI-32-XXE-35.840000T SIT1602BI-32-XXE-35.840000T SiTime, -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.25V-3, -, * 查看
0805J1001P00DFT 0805J1001P00DFT Knowles Syfer, CAP CER 1PF 100V C0G/NP0 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
200MDP2T2B3M1QE 200MDP2T2B3M1QE E-Switch, SWITCH TOGGLE DPDT 3A 120V, -, * 查看
2-1571987-7 2-1571987-7 TE Connectivity ALCOSWITCH Switches, SWITCH ROCKER DPDT 5A 120V, -, * 查看