购买 SIT8208AI-81-25S-33.330000X | SIT8208AI-81-25S-33.330000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-81-25S-33.330000X
SIT8208AI-81-25S-33.330000X
SIT8208AI-81-25S-33.330000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.5V, 3
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-81-25S-33.330000X Packaging
Insepction
SIT8208AI-81-25S-33.330000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-81-25S-33.330000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-81-25S-33.330000X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-81-25S-33.330000X?
1206J1000331KDT 1206J1000331KDT Knowles Syfer, CAP CER 330PF 100V X7R 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
hotMIC29151-12BU MIC29151-12BU Microchip Technology, IC REG LINEAR 12V 1.5A TO263-5, TO-263-6, D2Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA, * 查看
C8051F901-D-GU C8051F901-D-GU Silicon Labs, IC MCU 8BIT 8KB FLASH 24QSOP, 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width), * 查看
X9420WP16Z X9420WP16Z Intersil, IC DGTL POT 1CH 16DIP, 16-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
ATA5757-6DQY-66 ATA5757-6DQY-66 Microchip Technology, IC XMITTER UHF 433MHZ 10TSSOP, 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
CLM-138-02-L-D-K-TR CLM-138-02-L-D-K-TR Samtec Inc., 1MM MICRO STRIPS, -, * 查看
CIR030FP-16-10PX-F80-T12 CIR030FP-16-10PX-F80-T12 ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 3POS PNL MNT PIN, -, * 查看
R0.25D10-3.305 R0.25D10-3.305 Recom Power, CONV DC/DC 0.25W 3.3VIN +/-5VOUT, 10-SMD Module, * 查看
NCP1399ASDR2G NCP1399ASDR2G ON Semiconductor, CURRENT MODE CONTROLLER, 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width), 14 Leads, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-81-25S-33.330000X
D# SIT8208AI-81-25S-33.330000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.33MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-81-25S-33.330000X)
SIT8208AI-81-25S-33.330000X
D# 1473-SIT8208AI-81-25S-33.330000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3300MHZ LVCMOS LV