购买 SIT8208AI-81-25E-74.176000Y | SIT8208AI-81-25E-74.176000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-81-25E-74.176000Y
SIT8208AI-81-25E-74.176000Y
SIT8208AI-81-25E-74.176000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 7050, 20PPM, 2.5V, 7
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-81-25E-74.176000Y Packaging
Insepction
SIT8208AI-81-25E-74.176000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-81-25E-74.176000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-81-25E-74.176000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-81-25E-74.176000Y?
SIT8208AC-33-25E-33.330000T SIT8208AC-33-25E-33.330000T SiTime, -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 2.5V, 3, -, * 查看
416F37423CLT 416F37423CLT CTS-Frequency Controls, CRYSTAL 37.400 MHZ 12PF SMT, 4-SMD, No Lead, * 查看
1812Y2000103KFT 1812Y2000103KFT Knowles Syfer, CAP CER 10000PF 200V C0G 1812, 1812 (4532 Metric), * 查看
0603J1000682JDT 0603J1000682JDT Knowles Syfer, CAP CER 6800PF 100V X7R 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
S6BR S6BR GeneSiC Semiconductor, DIODE GEN PURP REV 100V 6A DO4, DO-203AA, DO-4, Stud, * 查看