| 零件编号 | SIT8208AI-3F-33S-66.600000X |
|---|---|
| 制造商 | SiTime |
| 描述 | -40 TO 85C, 5032, 10PPM, 3.3V, 6 |
| 送货服务 |
我们保证100%的客户满意度。
SIT8208AI-3F-33S-66.600000X D# SIT8208AI-3F-33S-66.600000X |
SiTime Corporation |
Silicon Oscillator 66.6MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-3F-33S-66.600000X) |