购买 SIT8208AI-3F-33S-25.000625X | SIT8208AI-3F-33S-25.000625X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-3F-33S-25.000625X
SIT8208AI-3F-33S-25.000625X
SIT8208AI-3F-33S-25.000625X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 10PPM, 3.3V, 2
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-3F-33S-25.000625X Packaging
Insepction
SIT8208AI-3F-33S-25.000625X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-3F-33S-25.000625X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-3F-33S-25.000625X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-3F-33S-25.000625X?
B41605A0508M009 B41605A0508M009 EPCOS (TDK), CAP ALUM 5000UF 20% 55V RADIAL, Radial, Can, * 查看
hotREG113NA-5/250G4 REG113NA-5/250G4 Texas Instruments, IC REG LINEAR 5V 400MA SOT23-5, SC-74A, SOT-753, * 查看
hotL4931ABDT80-TR L4931ABDT80-TR STMicroelectronics, IC REG LINEAR 8V 250MA DPAK, TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63, * 查看
K5V4GN43G K5V4GN43G C&K, SWITCH TACTILE SPDT 0.1A 32V, -, * 查看
RWR81N3R65FRBSL RWR81N3R65FRBSL Vishay Dale, RES 3.65 OHM 1W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
CMF55408R00CHEB CMF55408R00CHEB Vishay Dale, RES 408 OHM 1/2W 0.25% AXIAL, Axial, * 查看
SDR0302-330ML SDR0302-330ML Bourns Inc., FIXED IND 33UH 420MA 850 MOHM, Nonstandard, * 查看
LBR2012T4R7MV LBR2012T4R7MV Taiyo Yuden, FIXED IND 4.7UH 200MA 240 MOHM, 0805 (2012 Metric), * 查看
894-80-069-20-002101 894-80-069-20-002101 Preci-Dip, CONN HDR 69POS 2.54MM T/H R/A, -, * 查看
BACC45FT20A41P9 BACC45FT20A41P9 Cinch Connectivity Solutions, CONN PLUG MALE 41 POS GOLD CRIMP, -, * 查看
VE-2WK-EX-F2 VE-2WK-EX-F2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 40V 75W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-3F-33S-25.000625X
D# SIT8208AI-3F-33S-25.000625X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 25.000625MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-3F-33S-25.000625X)