购买 SIT8208AI-3F-33S-18.432000T | SIT8208AI-3F-33S-18.432000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-3F-33S-18.432000T
SIT8208AI-3F-33S-18.432000T
SIT8208AI-3F-33S-18.432000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 10PPM, 3.3V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-3F-33S-18.432000T Packaging
Insepction
SIT8208AI-3F-33S-18.432000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-3F-33S-18.432000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-3F-33S-18.432000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-3F-33S-18.432000T?
1825J2000122KCT 1825J2000122KCT Knowles Syfer, CAP CER 1200PF 200V C0G/NP0 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
hotNB3N502DG NB3N502DG ON Semiconductor, IC CLK MULTIPLIER PLL 8-SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
RWR89S20R0FRS70 RWR89S20R0FRS70 Vishay Dale, RES 20 OHM 3W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
RCP2512W91R0GWB RCP2512W91R0GWB Vishay Dale, RES SMD 91 OHM 2% 22W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
282848-6 282848-6 TE Connectivity AMP Connectors, TERM BLOCK RCPT 6POS 35DEG T/H, -, * 查看
1961795 1961795 Phoenix Contact, TERM BLOCK HDR 8POS VERT 3.5MM, -, * 查看
800-10-021-10-002000 800-10-021-10-002000 Mill-Max Manufacturing Corp., CONN HEADER LOPROFILE 21POS .100, -, * 查看