购买 SIT8208AI-3F-33S-12.288000X | SIT8208AI-3F-33S-12.288000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-3F-33S-12.288000X
SIT8208AI-3F-33S-12.288000X
SIT8208AI-3F-33S-12.288000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 10PPM, 3.3V, 1
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-3F-33S-12.288000X Packaging
Insepction
SIT8208AI-3F-33S-12.288000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-3F-33S-12.288000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-3F-33S-12.288000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-3F-33S-12.288000X?
ECH-U1H271GX5 ECH-U1H271GX5 Panasonic Electronic Components, CAP FILM 270PF 2% 50VDC 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
C315C519CAG5TA C315C519CAG5TA KEMET, CAP CER 5.1PF 250V C0G RADIAL, Radial, * 查看
C316C821G3G5TA7301 C316C821G3G5TA7301 KEMET, CAP CER 820PF 25V C0G RADIAL, Radial, * 查看
PIC16C642-20I/SO PIC16C642-20I/SO Microchip Technology, IC MCU 8BIT 7KB OTP 28SOIC, 28-SOIC (0.295", 7.50mm Width), * 查看
RG3216N-7153-C-T5 RG3216N-7153-C-T5 Susumu, RES SMD 715K OHM 0.25% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
09664527613 09664527613 HARTING, CONN D-SUB RCPT 37POS R/A SOLDER, -, * 查看
VE-BWR-CX-F4 VE-BWR-CX-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 7.5V 75W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-3F-33S-12.288000X
D# SIT8208AI-3F-33S-12.288000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 12.288MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-3F-33S-12.288000X)