购买 SIT8208AI-3F-28E-33.333300T | SIT8208AI-3F-28E-33.333300T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-3F-28E-33.333300T
SIT8208AI-3F-28E-33.333300T
SIT8208AI-3F-28E-33.333300T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 10PPM, 2.8V, 3
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-3F-28E-33.333300T Packaging
Insepction
SIT8208AI-3F-28E-33.333300T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-3F-28E-33.333300T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-3F-28E-33.333300T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-3F-28E-33.333300T?
ASTMHTV-12.288MHZ-ZK-E-T ASTMHTV-12.288MHZ-ZK-E-T Abracon LLC, OSC MEMS 12.288MHZ H/LVCMOS SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
SIT1602BI-31-XXE-4.000000X SIT1602BI-31-XXE-4.000000X SiTime, -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 2.25V-3, -, * 查看
T97F336K050EZS T97F336K050EZS Vishay Sprague, CAP TANT 33UF 50V 10% 3024, 3024 (7660 Metric), * 查看
hot93LC46BT/ST 93LC46BT/ST Microchip Technology, IC EEPROM 1KBIT 2MHZ 8TSSOP, 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
74CB3T3383DBQRE4 74CB3T3383DBQRE4 Texas Instruments, IC SW BUS-EXCH 10BIT FET 24-QSOP, 24-SSOP (0.154", 3.90mm Width), * 查看
LTC2436-1CGN#TRPBF LTC2436-1CGN#TRPBF Linear Technology, IC CONV A/D 16B 2CH DIFF 16SSOP, 16-SSOP (0.154", 3.90mm Width), * 查看
LTE-3226 LTE-3226 Lite-On Inc., EMITTER IR 850NM 60MA RADIAL, Radial, * 查看
SPFE240D25R SPFE240D25R Crydom Co., RELAY SSR DC 240VAC 25A PCB, 4-SIP, * 查看
RWR80S3091FSBSL RWR80S3091FSBSL Vishay Dale, RES 3.09K OHM 2W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
RS00512R00FE73 RS00512R00FE73 Vishay Dale, RES 12 OHM 5W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
RG1608V-2100-P-T1 RG1608V-2100-P-T1 Susumu, RES SMD 210 OHM 0.02% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-3F-28E-33.333300T
D# SIT8208AI-3F-28E-33.333300T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3333MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-3F-28E-33.333300T)