购买 SIT8208AI-3F-25E-33.600000T | SIT8208AI-3F-25E-33.600000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-3F-25E-33.600000T
SIT8208AI-3F-25E-33.600000T
SIT8208AI-3F-25E-33.600000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 10PPM, 2.5V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-3F-25E-33.600000T Packaging
Insepction
SIT8208AI-3F-25E-33.600000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-3F-25E-33.600000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-3F-25E-33.600000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-3F-25E-33.600000T?
C901U309CYNDCAWL35 C901U309CYNDCAWL35 KEMET, CAP CER 3PF 400VAC C0G/NP0 RAD, Radial, Disc, * 查看
GRM0335C1E7R3CA01D GRM0335C1E7R3CA01D Murata, CAP CER 7.3PF 25V NP0 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
ESMH350VNN123MA30T ESMH350VNN123MA30T United Chemi-Con, CAP ALUM 12000UF 20% 35V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
MBRB30120CTTR MBRB30120CTTR SMC Diode Solutions, DIODE SCHOTTKY 120V D2PAK, TO-263-3, D2Pak (2 Leads + Tab), TO-263AB, * 查看
NLV74HC238ADTR2G NLV74HC238ADTR2G ON Semiconductor, IC DECODER/DEMUX DUAL 16TSSOP, 16-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
A3D-14DA-2DSE A3D-14DA-2DSE Hirose Electric Co Ltd, CONN RECEPT 14POS 2MM GOLD DIP, -, * 查看
MKJ3C7F10-26AN MKJ3C7F10-26AN ITT Cannon, LLC, CONN RCPT 26POS JAM NUT W/PINS, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-3F-25E-33.600000T
D# SIT8208AI-3F-25E-33.600000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.6MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-3F-25E-33.600000T)