购买 SIT8208AI-3F-18S-33.333330X | SIT8208AI-3F-18S-33.333330X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-3F-18S-33.333330X
SIT8208AI-3F-18S-33.333330X
SIT8208AI-3F-18S-33.333330X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 10PPM, 1.8V, 3
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-3F-18S-33.333330X Packaging
Insepction
SIT8208AI-3F-18S-33.333330X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-3F-18S-33.333330X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-3F-18S-33.333330X price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-3F-18S-33.333330X?
SIT8208AI-8F-28S-20.000000Y SIT8208AI-8F-28S-20.000000Y SiTime, -40 TO 85C, 7050, 10PPM, 2.8V, 2, -, * 查看
SIT1602BI-33-18N-14.000000Y SIT1602BI-33-18N-14.000000Y SiTime, -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 1.8V, 1, -, * 查看
LR2512-R10FW LR2512-R10FW TT Electronics/Welwyn, RES SMD 0.1 OHM 1% 2W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
890-80-024-20-001101 890-80-024-20-001101 Preci-Dip, CONN HDR 24POS 2.54MM T/H R/A, -, * 查看