购买 SIT8208AI-33-33E-38.400000T | SIT8208AI-33-33E-38.400000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-33-33E-38.400000T
SIT8208AI-33-33E-38.400000T
SIT8208AI-33-33E-38.400000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 3.3V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-33-33E-38.400000T Packaging
Insepction
SIT8208AI-33-33E-38.400000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-33-33E-38.400000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-33-33E-38.400000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-33-33E-38.400000T?
SIT8208AI-G1-28E-40.000000Y SIT8208AI-G1-28E-40.000000Y SiTime, -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 2.8V, 4, -, * 查看
SIT1602BI-23-18N-77.760000D SIT1602BI-23-18N-77.760000D SiTime, -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 1.8V, 7, -, * 查看
C324C821JAG5TA C324C821JAG5TA KEMET, CAP CER RAD 820PF 250V C0G 5%, -, * 查看
RL20S201GBSL RL20S201GBSL Vishay Dale, RES 200 OHM 1/2W 2% AXIAL, Axial, * 查看
NRPN142PARN-RC NRPN142PARN-RC Sullins Connector Solutions, CONN HEADER 2MM DUAL R/A 28POS, -, * 查看
HMTSW-102-08-G-S-250 HMTSW-102-08-G-S-250 Samtec Inc., CONN HEADER 2POS .100" T/H GOLD, -, * 查看
X40415S8I-AT1 X40415S8I-AT1 Renesas Electronics America, IC VOLTAGE MON DUAL W/SUP 8-SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-33-33E-38.400000T
D# SIT8208AI-33-33E-38.400000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 38.4MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-33-33E-38.400000T)
SIT8208AI-33-33E-38.400000T
D# 1473-SIT8208AI-33-33E-38.400000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 38.4000MHZ LVCMOS LV