购买 SIT8208AI-33-18S-32.768000X | SIT8208AI-33-18S-32.768000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-33-18S-32.768000X
SIT8208AI-33-18S-32.768000X
SIT8208AI-33-18S-32.768000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 1.8V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-33-18S-32.768000X Packaging
Insepction
SIT8208AI-33-18S-32.768000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-33-18S-32.768000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-33-18S-32.768000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-33-18S-32.768000X?
SIT9003AI-14-18EO-51.89200Y SIT9003AI-14-18EO-51.89200Y SiTime, OSC MEMS 51.8920MHZ LVCMOS/LVTTL, 4-SMD, No Lead, * 查看
ISL6744AABZ-T ISL6744AABZ-T Intersil, IC REG CTRLR MULT TOPOLOGY 8SOIC, 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width), * 查看
SL2305ZC-1T SL2305ZC-1T Silicon Labs, IC BUFFER 140MHZ 5CH 3.3V 8TSSOP, 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width), * 查看
RG3216V-3240-B-T5 RG3216V-3240-B-T5 Susumu, RES SMD 324 OHM 0.1% 1/4W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
RNCF0201DTE1K50 RNCF0201DTE1K50 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 1.5K OHM 0.5% 1/32W 0201, 0201 (0603 Metric), * 查看
ER1537-18KP ER1537-18KP API Delevan Inc., FIXED IND 1.8UH 525MA 650 MOHM, Axial, * 查看
8-1191066-5 8-1191066-5 TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine, I/O CONNECTOR, -, * 查看
1436482 1436482 Phoenix Contact, CONN M8 4POS R/A SOCKET, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-33-18S-32.768000X
D# SIT8208AI-33-18S-32.768000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 32.768MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-33-18S-32.768000X)
SIT8208AI-33-18S-32.768000X
D# 1473-SIT8208AI-33-18S-32.768000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 32.7680MHZ LVCMOS LV