购买 SIT8208AI-33-18S-24.576000T | SIT8208AI-33-18S-24.576000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-33-18S-24.576000T
SIT8208AI-33-18S-24.576000T
SIT8208AI-33-18S-24.576000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 50PPM, 1.8V, 2
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-33-18S-24.576000T Packaging
Insepction
SIT8208AI-33-18S-24.576000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-33-18S-24.576000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-33-18S-24.576000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-33-18S-24.576000T?
1210Y0250682MDT 1210Y0250682MDT Knowles Syfer, CAP CER 6800PF 25V X7R 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
CMF5520M500FKBF CMF5520M500FKBF Vishay Dale, RES 20.5M OHM 1/2W 1% AXIAL, Axial, * 查看
CFM12JA680K CFM12JA680K Stackpole Electronics Inc., RES 680K OHM 1/2W 5% CF MINI, Axial, * 查看
5-1775444-5 5-1775444-5 TE Connectivity AMP Connectors, CONN HEADER 1.5MM 5POS R/A SMD, -, * 查看