购买 SIT8208AI-32-33S-28.636300T | SIT8208AI-32-33S-28.636300T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-32-33S-28.636300T
SIT8208AI-32-33S-28.636300T
SIT8208AI-32-33S-28.636300T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 3.3V, 2
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-32-33S-28.636300T Packaging
Insepction
SIT8208AI-32-33S-28.636300T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-32-33S-28.636300T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-32-33S-28.636300T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-32-33S-28.636300T?
C328C161GAG5TA7301 C328C161GAG5TA7301 KEMET, CAP CER 160PF 250V C0G RADIAL, Radial, * 查看
UMW0G470MDD1TP UMW0G470MDD1TP Nichicon, CAP ALUM 47UF 20% 4V RADIAL, Radial, Can, * 查看
RM 11BV RM 11BV Sanken, DIODE GEN PURP 800V 1.2A AXIAL, Axial, * 查看