购买 SIT8208AI-32-28S-62.500000T | SIT8208AI-32-28S-62.500000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-32-28S-62.500000T
SIT8208AI-32-28S-62.500000T
SIT8208AI-32-28S-62.500000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.8V, 6
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-32-28S-62.500000T Packaging
Insepction
SIT8208AI-32-28S-62.500000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-32-28S-62.500000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-32-28S-62.500000T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-32-28S-62.500000T?
SIT9120AI-1B2-33S200.000000D SIT9120AI-1B2-33S200.000000D SiTime, -40 TO 85C, 3225, 25PPM, 3.3V, 2, 6-SMD, No Lead, * 查看
SIT8208AI-83-33S-33.600000Y SIT8208AI-83-33S-33.600000Y SiTime, -40 TO 85C, 7050, 50PPM, 3.3V, 3, -, * 查看
GRM1555C1H330JZ01J GRM1555C1H330JZ01J Murata, CAP CER 33PF 50V NP0 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
1210J0500122FCT 1210J0500122FCT Knowles Syfer, CAP CER 1200PF 50V C0G/NP0 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
L77DFCG37SF179 L77DFCG37SF179 Amphenol Commercial Products, CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT WW, -, * 查看
AFD56-24-31PY-6116-LC AFD56-24-31PY-6116-LC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG HSG MALE 31POS INLINE, -, * 查看
GBA24DTKN-S288 GBA24DTKN-S288 Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 48POS 0.125, -, * 查看
VI-B53-IX-F4 VI-B53-IX-F4 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W, Full Brick, * 查看
VI-2W4-EV-S VI-2W4-EV-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 48V 150W, Full Brick, * 查看
VE-B4J-EW VE-B4J-EW Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 36V 100W, Full Brick, * 查看
V375C24T75BS2 V375C24T75BS2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 24V 75W, Quarter Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-32-28S-62.500000T
D# SIT8208AI-32-28S-62.500000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 62.5MHz 2.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-32-28S-62.500000T)
SIT8208AI-32-28S-62.500000T
D# 1473-SIT8208AI-32-28S-62.500000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 62.5000MHZ LVCMOS LV