购买 SIT8208AI-32-25S-35.840000Y | SIT8208AI-32-25S-35.840000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-32-25S-35.840000Y
SIT8208AI-32-25S-35.840000Y
SIT8208AI-32-25S-35.840000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.5V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-32-25S-35.840000Y Packaging
Insepction
SIT8208AI-32-25S-35.840000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-32-25S-35.840000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-32-25S-35.840000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-32-25S-35.840000Y?
353VB3C14CR 353VB3C14CR CTS-Frequency Controls, OSC SMD HCMOS VCXO 14.318MHZ 3.3, 6-SMD, No Lead, * 查看
SFA37S5K219B-F SFA37S5K219B-F Cornell Dubilier Electronics (CDE), CAP FILM 5UF 10% 370VAC QC TERM, Radial, Can, * 查看
FLZ20VD FLZ20VD Fairchild/ON Semiconductor, DIODE ZENER 20.3V 500MW SOD80, DO-213AC, MINI-MELF, SOD-80, * 查看
MAX4708EPE MAX4708EPE Maxim Integrated, IC MULTIPLEXER 8 TO 1 16-DIP, 16-DIP (0.300", 7.62mm), * 查看
CMF551K5000BER6 CMF551K5000BER6 Vishay Dale, RES 1.5K OHM 1/2W 0.1% AXIAL, Axial, * 查看
OSTVK205250 OSTVK205250 On Shore Technology Inc., TERM BLOCK HDR 20POS 5.08MM, -, * 查看
BKT-131-01-F-V-S BKT-131-01-F-V-S Samtec Inc., 1MM SURFACE MOUNT STRIP, -, * 查看
TV07DZ-25-7SB-LC TV07DZ-25-7SB-LC Amphenol Aerospace Operations, CONN RCPT HSG FMALE 99POS PNL MT, -, * 查看
AMC55DTAT AMC55DTAT Sullins Connector Solutions, CONN EDGE DUAL FMALE 110POS .100, -, * 查看
VE-2N2-IU-S VE-2N2-IU-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 15V 200W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-32-25S-35.840000Y
D# SIT8208AI-32-25S-35.840000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 35.84MHz 2.5V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-32-25S-35.840000Y)
SIT8208AI-32-25S-35.840000Y
D# 1473-SIT8208AI-32-25S-35.840000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 35.8400MHZ LVCMOS LV