购买 SIT8208AI-32-25S-3.570000Y | SIT8208AI-32-25S-3.570000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-32-25S-3.570000Y
SIT8208AI-32-25S-3.570000Y
SIT8208AI-32-25S-3.570000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 2.5V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-32-25S-3.570000Y Packaging
Insepction
SIT8208AI-32-25S-3.570000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-32-25S-3.570000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-32-25S-3.570000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-32-25S-3.570000Y?
B32641B6473K B32641B6473K EPCOS (TDK), CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC RAD, Radial, * 查看
CY14B101K-SP35XI CY14B101K-SP35XI Cypress Semiconductor Corp, IC NVSRAM 1MBIT 35NS 48SSOP, 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width), * 查看
824520141 824520141 Wurth Electronics Inc., TVS DIODE 14VWM 23.2VC DO214AA, DO-214AA, SMB, * 查看
1759570000 1759570000 Weidmuller, TERM BLOCK PLUG 9POS STR 5.08MM, -, * 查看
325318-15-0 325318-15-0 Curtis Industries, CONN BARRIER STRP 15CIRC 0.325", -, * 查看
252102 252102 Amphenol RF Division, CONN MCX PLUG R/A 50 OHM SOLDER, -, * 查看