购买 SIT8208AI-32-18S-3.570000Y | SIT8208AI-32-18S-3.570000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-32-18S-3.570000Y
SIT8208AI-32-18S-3.570000Y
SIT8208AI-32-18S-3.570000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 25PPM, 1.8V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-32-18S-3.570000Y Packaging
Insepction
SIT8208AI-32-18S-3.570000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-32-18S-3.570000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-32-18S-3.570000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-32-18S-3.570000Y?
SIT1602BC-11-18N-65.000000E SIT1602BC-11-18N-65.000000E SiTime, -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 1.8V, 6, -, * 查看
22251C564KAT2A 22251C564KAT2A AVX Corporation, CAP CER 0.56UF 100V X7R 2225, 2225 (5763 Metric), * 查看
0805J0160272MXR 0805J0160272MXR Knowles Syfer, CAP CER 2700PF 16V X7R 0805, 0805 (2012 Metric), * 查看
A16L-JGM-5D-2 A16L-JGM-5D-2 Omron Automation and Safety, SWITCH PUSHBUTTON DPDT 5A 125V, -, * 查看
RWR81N4R53FSB12 RWR81N4R53FSB12 Vishay Dale, RES 4.53 OHM 1W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
RNC55J1820FSRSL RNC55J1820FSRSL Vishay Dale, RES 182 OHM 1/8W 1% AXIAL, Axial, * 查看
OJ6245E-R52 OJ6245E-R52 Ohmite, RES 620K OHM 1/8W 5% AXIAL, Axial, * 查看
RCP1206W820RJET RCP1206W820RJET Vishay Dale, RES SMD 820 OHM 5% 11W 1206, 1206 (3216 Metric), * 查看
RT1210BRD0762KL RT1210BRD0762KL Yageo, RES SMD 62K OHM 0.1% 1/4W 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
ESQT-105-03-F-Q-368 ESQT-105-03-F-Q-368 Samtec Inc., ELEVATED 2MM SOCKETS, -, * 查看
1460054 1460054 Phoenix Contact, CONN HOOD TOP ENTRY SZB10 M25, -, * 查看
D38999/24MD19PN D38999/24MD19PN TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT 19POS JAM NUT W/PINS, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-32-18S-3.570000Y
D# SIT8208AI-32-18S-3.570000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 3.57MHz 1.8V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-32-18S-3.570000Y)
SIT8208AI-32-18S-3.570000Y
D# 1473-SIT8208AI-32-18S-3.570000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 3.5700MHZ LVCM LVTTL