购买 SIT8208AI-31-33S-77.760000Y | SIT8208AI-31-33S-77.760000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-31-33S-77.760000Y
SIT8208AI-31-33S-77.760000Y
SIT8208AI-31-33S-77.760000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 3.3V, 7
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-31-33S-77.760000Y Packaging
Insepction
SIT8208AI-31-33S-77.760000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-31-33S-77.760000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-31-33S-77.760000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-31-33S-77.760000Y?
EG-2002CA 87.5000M-DCHL3 EG-2002CA 87.5000M-DCHL3 EPSON, OSC SO 87.5MHZ LVTTL SMD, 4-SMD, No Lead, * 查看
1825Y2000390KCR 1825Y2000390KCR Knowles Syfer, CAP CER 39PF 200V C0G/NP0 1825, 1825 (4564 Metric), * 查看
C0402CH1C270K020BC C0402CH1C270K020BC TDK Corporation, CAP CER 27PF 16V CH 01005, 01005 (0402 Metric), * 查看
hotMPC8321VRAFDC MPC8321VRAFDC NXP, IC MPU MPC83XX 333MHZ 516BGA, 516-BBGA, * 查看
RWR81N51R1FSS73 RWR81N51R1FSS73 Vishay Dale, RES 51.1 OHM 1W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
9T04021A1650DBHF3 9T04021A1650DBHF3 Yageo, RES SMD 165 OHM 0.5% 1/16W 0402, 0402 (1005 Metric), * 查看
AT0603BRD07665RL AT0603BRD07665RL Yageo, RES SMD 665 OHM 0.1% 1/10W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
RCL04063R32FKEA RCL04063R32FKEA Vishay Dale, RES SMD 3.32 OHM 1/4W 0604 WIDE, Wide 0604 (1610 Metric), 0406, * 查看
V72A36H400BS3 V72A36H400BS3 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 36V 400W, Full Brick, * 查看
V110C12M100BL2 V110C12M100BL2 Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 12V 100W, Quarter Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-31-33S-77.760000Y
D# SIT8208AI-31-33S-77.760000Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 77.76MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-31-33S-77.760000Y)
SIT8208AI-31-33S-77.760000Y
D# 1473-SIT8208AI-31-33S-77.760000Y-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 77.7600MHZ LVCMOS LV