购买 SIT8208AI-31-33S-33.300000T | SIT8208AI-31-33S-33.300000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-31-33S-33.300000T
SIT8208AI-31-33S-33.300000T
SIT8208AI-31-33S-33.300000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 3.3V, 3
数据表
送货服务
制造商SiTime
类别晶体,振荡器,谐振器 - 振荡器
封装-
ECAD
系列*
类型-
频率-
功能-
产量-
电压 - 电源-
频率稳定性-
工作温度-
电流 - 电源(最大)-
评级-
安装类型-
包/箱-
尺寸/尺寸-
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-31-33S-33.300000T Packaging
Insepction
SIT8208AI-31-33S-33.300000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-31-33S-33.300000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-31-33S-33.300000T price and inventory displayed accurate?
  • 4. What forms of payment are accepted?
    Warm Tips: Some orders in certain payment forms may require handling fee.
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-31-33S-33.300000T?
SIT1602BI-11-30N-48.000000D SIT1602BI-11-30N-48.000000D SiTime, -40 TO 85C, 2520, 20PPM, 3.0V, 4, -, * 查看
SR405A473KAR SR405A473KAR AVX Corporation, CAP CER 0.047UF 50V NP0 RADIAL, Radial, * 查看
40CTQ045-1 40CTQ045-1 Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE ARRAY SCHOTTKY 45V TO262, TO-262-3 Long Leads, I2Pak, TO-262AA, * 查看
TA58M06S,MTDQ(M TA58M06S,MTDQ(M Toshiba Semiconductor and Storage, IC REG LINEAR 500MA LSTM, TO-220-3 Full Pack, * 查看
hotSTR-A6131M STR-A6131M Sanken, IC REG PRC FLYBACK SW 8DIP, 8-DIP (0.300", 7.62mm), 7 Leads, * 查看
ROV20-241K-S-2 ROV20-241K-S-2 Littelfuse Inc., VARISTOR 240V 6.5KA DISC 20MM, Disc 20mm, * 查看
RWR81NR365FSS70 RWR81NR365FSS70 Vishay Dale, RES 0.365 OHM 1W 1% WW AXIAL, Axial, * 查看
RNCF2512DTC54R9 RNCF2512DTC54R9 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 54.9 OHM 0.5% 1W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-31-33S-33.300000T
D# SIT8208AI-31-33S-33.300000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-31-33S-33.300000T)
SIT8208AI-31-33S-33.300000T
D# 1473-SIT8208AI-31-33S-33.300000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 33.3000MHZ LVCMOS LV