购买 SIT8208AI-31-33E-4.096000Y | SIT8208AI-31-33E-4.096000Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-31-33E-4.096000Y
SIT8208AI-31-33E-4.096000Y
SIT8208AI-31-33E-4.096000Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 5032, 20PPM, 3.3V, 4
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-31-33E-4.096000Y Packaging
Insepction
SIT8208AI-31-33E-4.096000Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-31-33E-4.096000Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-31-33E-4.096000Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-31-33E-4.096000Y?
0505J1000120GQT 0505J1000120GQT Knowles Syfer, CAP CER 12PF 100V C0G/NP0 0505, 0505 (1313 Metric), * 查看
JANTXV1N4127-1 JANTXV1N4127-1 Microsemi Corporation, DIODE ZENER 56V 500MW DO35, DO-204AH, DO-35, Axial, * 查看
8768670000 8768670000 Weidmuller, RELAY GEN PURPOSE DPST 6A 5V, -, * 查看