购买 SIT8208AI-2F-33E-33.333300Y | SIT8208AI-2F-33E-33.333300Y数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-2F-33E-33.333300Y
SIT8208AI-2F-33E-33.333300Y
SIT8208AI-2F-33E-33.333300Y
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 10PPM, 3.3V, 3
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-2F-33E-33.333300Y Packaging
Insepction
SIT8208AI-2F-33E-33.333300Y FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-2F-33E-33.333300Y on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-2F-33E-33.333300Y price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-2F-33E-33.333300Y?
hotLP2989ILDX-3.3 LP2989ILDX-3.3 Texas Instruments, IC REG LINEAR 3.3V 500MA 8WSON, 8-WDFN Exposed Pad, * 查看
RL20S223GRSL RL20S223GRSL Vishay Dale, RES 22K OHM 1/2W 2% AXIAL, Axial, * 查看
RN55E8453BRE6 RN55E8453BRE6 Vishay Dale, RES 845K OHM 1/8W .1% AXIAL, Axial, * 查看
RNCF2512DTC56R0 RNCF2512DTC56R0 Stackpole Electronics Inc., RES SMD 56 OHM 0.5% 1W 2512, 2512 (6432 Metric), * 查看
CDRH73NP-471MC-B CDRH73NP-471MC-B Sumida America Components Inc., FIXED IND 470UH 240MA 4.18 OHM, Nonstandard, * 查看
4-521385-4 4-521385-4 TE Connectivity AMP Connectors, ASSY DIN R/A RAST5 HEADER 04-G, -, * 查看
D38999/26FH55BB D38999/26FH55BB TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE, -, * 查看
MS27466T17F35PB-LC MS27466T17F35PB-LC TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN RCPT HSNG MALE 55POS PNL MT, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-2F-33E-33.333300Y
D# SIT8208AI-2F-33E-33.333300Y
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 33.3333MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-2F-33E-33.333300Y)