购买 SIT8208AI-23-33S-74.176000X | SIT8208AI-23-33S-74.176000X数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-23-33S-74.176000X
SIT8208AI-23-33S-74.176000X
SIT8208AI-23-33S-74.176000X
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 3.3V, 7
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-23-33S-74.176000X Packaging
Insepction
SIT8208AI-23-33S-74.176000X FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-23-33S-74.176000X on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-23-33S-74.176000X price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-23-33S-74.176000X?
0505J2005P60HQT 0505J2005P60HQT Knowles Syfer, CAP CER 5.6PF 200V C0G/NP0 0505, 0505 (1313 Metric), * 查看
LGG2G391MELB35 LGG2G391MELB35 Nichicon, CAP ALUM 390UF 20% 400V SNAP, Radial, Can - Snap-In, * 查看
JAN2N6678 JAN2N6678 Microsemi Corporation, TRANS NPN 400V 15A TO3, TO-204AA, TO-3, * 查看
VS-307U200 VS-307U200 Vishay Semiconductor Diodes Division, DIODE GP 2KV 330A DO205AB, DO-205AB, DO-9, Stud, * 查看
LTC2637IMS-LMX8#TRPBF LTC2637IMS-LMX8#TRPBF Linear Technology, IC DAC 8BIT I2C OCTAL 16MSOP, 16-TFSOP (0.118", 3.00mm Width), * 查看
0157004.DR 0157004.DR Littelfuse Inc., FUSE BRD MNT 4A 125VAC/VDC 2SMD, 2-SMD, Square End Block with Clip, * 查看
RLR20C1003FPBSL RLR20C1003FPBSL Vishay Dale, RES 100K OHM 1% 1/2W AXIAL, Axial, * 查看
SDR1307A-680K SDR1307A-680K Bourns Inc., FIXED IND 68UH 2.3A 120 MOHM SMD, Nonstandard, * 查看
4-641224-0 4-641224-0 TE Connectivity AMP Connectors, 10P MTA156 CONN ASSY 22AWG LF, -, * 查看
VI-21Z-MV-S VI-21Z-MV-S Vicor Corporation, CONVERTER MOD DC/DC 2V 60W, Full Brick, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-23-33S-74.176000X
D# SIT8208AI-23-33S-74.176000X
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 74.176MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-23-33S-74.176000X)
SIT8208AI-23-33S-74.176000X
D# 1473-SIT8208AI-23-33S-74.176000X-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 74.1760MHZ LVCMOS LV