购买 SIT8208AI-23-33S-66.660000T | SIT8208AI-23-33S-66.660000T数据表 | Heisener.com
联系我们
SalesDept@heisener.com +86-0755-83210559
SIT8208AI-23-33S-66.660000T
SIT8208AI-23-33S-66.660000T
SIT8208AI-23-33S-66.660000T
仅供参考
制造商 SiTime
描述 -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 3.3V, 6
数据表
送货服务
高度 - 坐姿(最大)-
SIT8208AI-23-33S-66.660000T Packaging
Insepction
SIT8208AI-23-33S-66.660000T FAQ
  • 1. How to order SIT8208AI-23-33S-66.660000T on Heisener?
  • 3. Are the SIT8208AI-23-33S-66.660000T price and inventory displayed accurate?
  • 5. How is the shipping arranged?
  • 6. What is the process for return or replacement of SIT8208AI-23-33S-66.660000T?
1210J5000472MXR 1210J5000472MXR Knowles Syfer, CAP CER 4700PF 500V X7R 1210, 1210 (3225 Metric), * 查看
PTFA211801F V4 PTFA211801F V4 Infineon Technologies, IC FET RF LDMOS 180W H-37260-2, 2-Flatpack, Fin Leads, Flanged, * 查看
RT9078-33GQZ RT9078-33GQZ Richtek USA Inc., IC REG LINEAR 300MA 4-ZQFN, 4-XDFN Exposed Pad, * 查看
SA58672TK,138 SA58672TK,138 NXP, IC AMP AUDIO 3W MONO D 10HVSON, 10-VFDFN Exposed Pad, * 查看
LB15SKW01-JF LB15SKW01-JF NKK Switches, SWITCH PUSHBUTTON SPDT 3A 125V, -, * 查看
PHP00603E11R0BBT1 PHP00603E11R0BBT1 Vishay Thin Film, RES SMD 11 OHM 0.1% 3/8W 0603, 0603 (1608 Metric), * 查看
983-6K14-07S6-L 983-6K14-07S6-L TE Connectivity Deutsch Connectors, CONN PLUG HSNG FMALE 7POS INLINE, -, * 查看
Service Guarantee
服务保证
我们保证100%的客户满意度。
我们经验丰富的销售团队和技术支持团队支持我们的服务以满足所有客户。
Quality Guarantee
质量保证
我们提供90天保修。
全球供应链-可靠的授权分销商资源
零件编号 制造商 描述 库存
SIT8208AI-23-33S-66.660000T
D# SIT8208AI-23-33S-66.660000T
SiTime Corporation
Silicon Oscillator 66.66MHz 3.3V 15pF 4-Pin QFN T/R - Tape and Reel (Alt: SIT8208AI-23-33S-66.660000T)
SIT8208AI-23-33S-66.660000T
D# 1473-SIT8208AI-23-33S-66.660000T-ND
SiTime Corporation
MEMS OSC XO 66.6600MHZ LVCMOS LV